DobryHost WebDesign

Hosting dedykowany

Jeśli zwykły hosting nie spełnia oczekiwań ponieważ potrzebujesz czegoś więcej. Np. programiści zaprojektowali aplikację w języku, który nie jest wspierany przez hostingodawcę. Stworzyli zaawansowany system w Ruby on Rails, Python, bądź Django, przez co musisz zainteresować się hostingiem, który to obsłuży.

Możesz zaopatrzyć się w swój własny serwer dedykowany. Jednak do tego celu potrzebujesz zatrudnić administratora, który wszystko skonfiguruje i będzie czuwał nad poprawnym działaniem serwera. Zadba o tworzenie backupów danych w razie jakiejś awarii oraz z balansuje odpowiednio ruch na stronie, aby nie dochodziło do przerw w dostawie.

Jednak istnieją firmy hostingowe, które mają w swojej ofercie usługi te które potrzebujesz. Jeśli aplikacja została stworzona np. w Django to kilkanaście firm oferuje wdrożenie jej na swój serwer, przez co nie będziesz potrzebował zajmować się zbędną konfiguracją, gdyż tym zajmie się firma oferująca hosting.

Tags: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Strony WWW